O Karate klubu Nestor

Ul. Talcev 1a
3310 Žalec
Slovenija

e-pošta: info [at] karate-klub-nestor.net
www: www.karate-klub-nestor.net
Tel: 040 750 800 (Damir Vrbanić)


Smo uveljavljeno športno društvo, ki deluje na področju vzgoje in poučevanja karate športa predšolskih, šolskih otrok in odraslih. Namen delovanja našega društva je omogočanje in razvijanje športne dejavnosti na območju občine in širše, približati karate, ter na splošno način zdravega življenja najrazličnejšim starostnim skupinam. Karate klub Nestor šteje več kot 100 članov, kjer delujejo vse starostne skupine (od 5 – 70 let), njihov urnik pa je prilagojen njihovim sposobnostim. V preteklih letih so člani kluba osvojili 70 medalj na državnih prvenstvih, 185 medalj na mednarodnih tekmovanjih in 210 medalj na ostalih tekmah.


Trener in vaditelji kluba so:

DAMIR VRBANIČ – 5. DAN, dipl. trener karateja, dolgoletni državni reprezentant, večkratni državni prvak in nosilec srebrne medalje iz članskega evropskega prvenstva. Damir vrbanič je v letih 2004, 2005 in 2006 deloval kot trener mladinske moške reprezentance, med leti 2010 in 2014 kot selektor in trener moške članske reprezentance, med leti 2017 in 2020 pa je opravljal  funkcijo selektorja članske reprezentance pri Karate zvezi Slovenije.
Pod njegovim vodstvom je moška karate reprezentanca osvojila 3. mesto ekipno na članskem evropskem prvenstvu na Madžarskem v maju 2013, na Evropskem prvenstvu 2018 v Novem Sadu pa je njegova varovanka osvojila prvo žensko člansko medaljo!

MATJAŽ ŠUSTER – 4. DAN, vaditelj karateja, večkratni državni prvak ter nosilec medalj evropskih prvenstev. Med leti 2013 in 2014 je bil pomočnik trenerja moške karate reprezentance. Pod njegovim vodstvom je Slovenija osvojila bronasto medaljo v kategoriji borbe moški -84 kg na Sredozemskih igrah v Turčiji 2013.

UROŠ GOLIČ – 3. DAN, nosilec medalj iz državnih in drugih prvenstev

ROK PADER – 3. DAN, pedagoški delavec, nosilec medalj iz državnih in drugih prvenstev.

PETER MIKLAVC – 2. DAN, nosilec medalj iz državnih in drugih prvenstev.

Facebook
Instagram