Na 8. mladinskem svetovnem prvenstvu nastopila tudi naša člana

V španski Gudalajari je 7.-10.11.2013 potekalo 8. Mladinsko svetovno prvenstvo in 3. svetovni pokal za mlajše člane. Prvenstva sta se udeležila tudi dva naša člana, Lina in Jernej.

Slovenska reprezentanca se je domov vrnila v ponedeljek. Žal brez medalje, vendar prav vsi z novo veliko izkušnjo. Člana nasega kluba sta na žalost oba izgubila v prvem kolu prvenstva. Jernej z rezultatom 3:0 proti tekmvalcu iz Avstralije. Lina pa je izgubila s predstavnico Japonske z rezultatom 4:1. Njuna nasprotnika se nista uvrstila v finale in tako Lini in Jernju preprečila nastop v repasažnih borbah.

Sedaj ni časa za žalost, trenirati je potrebno naprej. Kmalu je na vrsti Državno prvenstvo za kadete, mladince in mlajše člane, katerega organizatorji smo prav mi. Lina in Jernej, vidva pa glave gor in gremo naprej!

Lina in Jernej

Lina in Jernej

Comments are closed.