Šport v Občini Žalec 2012

V četrtek, 7. marca je potekala že 13. prireditev \”Šport v Občini Žalec\”, kjer so priznanja prejeli vsi športniki, ki so v letu 2012 dosegli odlične rezultate na državnih in  pokalnih tekmovanjih ter na mednarodnih turnirjih.

Med dobitniki priznanj so bili tudi naši člani, kateri so v letu 2012 dosegli zelo dobre rezultate. Neja Rom Zupanc, Kiti Smiljan, Lina Pušnik, Matej Žgank, Gal Dvorjak, Tim Dvorjak, Kajtna Tilen, Jernej Blatnik, Sebastian Kantužer in Benjamin Lah. V Občini Prebold, kjer je Športna zveza Prebold in Občina Prebold, dne 14.2.2013 organizirala prireditev Naj športnik 2012, smo med dobitniki priznanj imeli tudi dva naša člana, Tilena Kajtno in Matica Potočnika. Vsem dobitnikom priznanj čestitamo in verjamemo, da nas bodo tudi v prihodnje večkrat osrečili z dobrimi rezultati.

Comments are closed.