Sebastian peti na svetovnem pokalu

V soboto in nedeljo, 16. 17. marca je potekalo v organizaciji Karate zveze Slovenije, s pomočjo KK Polzela, KK Ichi-ban Laško ter KK Trbovlje, v športni dvorani Tri lilijev Laškem Svetovni pokal, Thermana Slovenija,  na katerem so se zbrale reprezentance iz kar 30-ih držav.

Barve Slovenije so zastopali tudi naši člani, Lina Pušnik, Jernej Blatnik ter Sebastian Kantužer.

Lina Pušnik, ki je tekmovala v kategoriji članic -61 kg ni zasedla vidnejše uvrstitve. Tudi Jernej Blatnik pri članih -68 kg ni imel športne sreče. Sebastian Kantužer, ki je tekmoval v isti kategoriji kot Jernej, pa se je moral na žalost zadovoljiti z odličnim 5. mestom. Bravo Sebastian!

Na pokalu pa sta tudi sodelovala naša člana, Damir Vrbanić in Matjaž Šuster, v malce drugačni vlogi, in sicer kot trenerja moške članske reprezentance.

Tisti, ki smo spremljali to vrhunsko tekmovanje s tribun, moramo reči, da smo lahko dva dni uživali v odličnih bojih, dobri organizaciji ter v pravem vzdušju. Z veseljem se bomo vračali v Thermano!

Comments are closed.