10 medalj na državnem prvenstvu

V soboto, 3. 12. 2011 je v Športni dvorani OŠ Žalec potekalo Mladinsko državno prvenstvo v karateju za leto 2011 v katah in borbah za posameznike. Kot je že nekako ustaljena praksa, je Karate zveza Slovenije s pomočjo tehničnega organizatorja Karate kluba Nestor gostila 437 tekmovalcev iz 54-ih slovenskih klubov. Tekmovanje je otvoril župan Občine Žalec g. Janko Kos in vsem tekmovalcem zaželel veliko športnega uspeha in obenem pohvalil Karate klub Nestor kot odličnega organizatorja tega prvenstva.

Karate klub Nestor so na tem tekmovanju zastopali: Žan Pasarič, Miha Uplaznik, Žan Kostanjšek, Matej Žgank, Ema Gračner Kovačec, Kiti Smiljan, Neja Rom Zupanc, Tilen Kajtna, Nel Lončar, Jernej Blatnik, Anemarie Ločičnik, Lucija Rojnik, Tilen Smiljan, Matjaž Metelko, Sebastian Kantužer in Matic Potočnik ter dosegli sledeče odlične rezultate:

  • Sebastian – 1. mesto , mlajši člani -68 kg
  • Neja – 2. mesto, kadetinje, -54 kg
  • Ema – 2. mesto, starejše deklice, -45 kg
  • Matej – 2. mesto, starejši dečki, -45 kg
  • Jernej – 2. mesto, mladinci, -68 kg
  • Matic – 2. mesto, mlajši člani -68 kg
  • Kiti – 3. mesto, starejše deklice, +50 kg
  • Tilen K. – 3. mesto, starejši dečki, -50 kg
  • Lucija – 3. mesto, mladinke, -59 kg
  • Tilen S. – 3. mesto, mladinci, +76 kg

Vsi člani Karate kluba Nestor so prikazali odlične boje in dosegli vrhunski rezultat med vsemi klubi skupno po številu medalj. Bera medalj določa Nestor kot najuspešnejši klub iz Savinjske doline.

Med celotno tekmo je organizator prejemal čestitke za vrhunsko organizacijo in izvedbo tega državnega prvenstva iz vseh strani. To pa ne bi bilo mogoče brez pomoči staršev naših članov ter prijateljev Karate kluba Nestor. Zato se ob tej priložnosti še enkrat iz srca zahvaljujemo vsem, ki so pripomogli k odlični izvedbi letošnjega državnega prvenstva.

Pika na i pa so vsekakor odlični nastopi in rezultati tekmovalcev za kar jim ČESTITAMO!

Comments are closed.