1. pokalna tekma – Sežana, 26.3.2011

V soboto je Karate zveza Slovenije s tehničnim organizatorjem KK Samurai Sežana organizirala prvo tekmo v letu 2011 za pokal Slovenije. Tudi naš klub ni manjkal, saj je barve kluba zastopalo sedem tekmovalcev, kateri so se vsi okitili z odličji.

Zlati medalji sta odnesla domov mladinec Jernej Blatnik ter starejši deček Tilen Kajtna. Oba sta z dobrimi nastopi upravičeno stopila na najvišjo stopničko zmagovalnega odra.

Malo je zmanjkalo mladinki Špeli Korošec,starejši deklici Emi Kovačec Gračner in novopečeni kadetinji Neji Rom Zupanc, ki so klonile šele v finalnih bojih in so se morale zadovoljiti s prav tako zavidljivim drugim mestom.

Mladinca Matjaž Metelko ter Tilen Smiljan sta uspešno zaključila repasažne borbe in se tako zavihtela na tretje mesto.

Zopet smo pokazali širni Naši, da smo zmožni posegati po visokih, najvišjih rezultatih.

Zavedamo pa se, da bomo s tem nadaljevali le, če bomo tako garali naprej, ali pa še bolj!

Comments are closed.